Stavbyvedúci (výstavba diaľničného obchvatu v Bratislave)

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú stavebnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby diaľníc, hľadáme skúsených STAVBYVEDÚCICH.

Vašou náplňou práce bude:
Príprava a aktualizácia stanoveného rozpočtu.
Kontrola nákladov a rozpočtu na mesačnej báze.
Plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávanie prác v súlade s rozpočtom a harmonogramom.
Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie tímu Site inžinierov.
Dohľad a kontrola pridelenej práce (kvalita, pracovná výkonnosť a monitorovanie dodržiavania BOZP štandardov).
Spolupráca s obchodným oddelením, príprava technických špecifikácii, plánov, pripravuje porovnávacie tabuľky.
Príprava dokumentov – potrebných k získaniu stavebných povolení od úradov. Ostatné požiadavky od pokynov priameho nadriadeného.

- služobné auto aj na súkromné účely,
- kurzy angličtiny hradené zamestnávateľom,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- školenia,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť realizujúca výstavbu diaľničného obchvatu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- osvedčenie na výkon činnosti stavbyvedúceho (dopravné stavby),
- schopnosť viesť tím ľudí,
- technické a analytické myslenie,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť,
- osobnosť s prirodzenou autoritou,
- skúsenosť na obdobnej pozícii - na väčšej dopravnej stavbe

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Dunajská 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra SOLUZIONA
E-mail: poslať životopis
ID: 2826174   Dátum zverejnenia: 21.7.2017