Vedúci stavby (výstavba diaľničného obchvatu v Bratislave)

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú stavebnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby diaľníc, hľadáme skúsených VEDÚCICH STAVBY.

Vašou náplňou práce bude:
Príprava a aktualizácia stanoveného rozpočtu.
Kontrola nákladov a rozpočtu na mesačnej báze.
Plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávanie prác v súlade s rozpočtom a harmonogramom.
Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie tímu Site inžinierov.
Dohľad a kontrola pridelenej práce (kvalita, pracovná výkonnosť a monitorovanie dodržiavania BOZP štandardov).
Spolupráca s obchodným oddelením, príprava technických špecifikácii, plánov, pripravuje porovnávacie tabuľky.
Príprava dokumentov – potrebných k získaniu stavebných povolení od úradov. Ostatné požiadavky od pokynov priameho nadriadeného.

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v niekoľkých štátoch sveta,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s dopravným projektom - veľkou výhodou,
- praktická skúsenosť na obdobnej pozícii min 3 roky,
- schopnosť viesť tím ľudí,
- technické a analytické myslenie,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť,
- osobnosť s prirodzenou autoritou

Spoločnosť je špecializovaná na konzultačné služby v oblasti personalistiky a zahraničných investicií

Námestie slobody 26
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra SOLUZIONA
Tel.: 0940 636 800
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826174   Dátum zverejnenia: 24.11.2016