Stavebný majster (nočné zmeny, mzda: 2.800-3.000€ + príplatky za nočnú prácu)

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3.000€ + príplatky za nočnú prácu podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre projekt výstavby nového diaľničného obchvatu v Bratislave, ktorý zahŕňa výstavbu 14 križovatiek, 122 mostných konštrukcií a výstavbu nového mostu ponad rieku Dunaj, hľadáme skúseného Stavebného majstra, ktorý bude pracovať iba na nočné zmeny. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

Organizovanie a riadenie prác na projekte výstavby diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7.
Zodpovednosť za vedenie tímu stavebných operátorov - kontrola dochádzky podriadených.
Komunikácia s dodávateľmi a subdodávateľmi.
Prideľovanie úloh a koordinácia pracovných tímov.
Objednávanie materiálov, vystavovanie objednávok.
Dohľad nad postupom výstavby jednotlivých stavebných objektov v súlade s projektovou dokumentáciou a harmonogramom prác.
Vedenie administratívnej práce stavby (stavebný denník, evidencia dochádzky)
Dodržiavanie BOZP predpisov.

- služobné auto aj na súkromné účely,
- jazykové kurzy podľa výberu (angličtina, španielčina, nemčina) hradené zamestnávateľom,
- 100% príspevok na stravovanie hradený zamestnávateľom,
- MultiSport karta,
- "ovocný deň" pre zamestnancov spoločnosti,
- školenia,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax na obdobnej pozícii ako Stavebný majster na dopravnom projekte (cesty, mosty),
- skúsenosť s riadením ľudí na stavenisku,
- technické a analytické myslenie,
- znalosť anglického jazyka veľkou výhodou, nie však podmienkou,
- výborné organizačné schopnosti,
- samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2812485  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.000€ + príplatky za nočnú prácu podľa platnej legislatívy