Stavebný majster (výstavba diaľničného obchvatu v Bratislave)

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a riadenie prác na projekte výstavby diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7.
Zodpovednosť za vedenie tímu stavebných operátorov - kontrola dochádzky podriadených.
Komunikácia s dodávateľmi a subdodávateľmi.
Prideľovanie úloh a koordinácia pracovných tímov.
Objednávanie materiálov, vystavovanie objednávok.
Dohľad nad postupom výstavby jednotlivých stavebných objektov v súlade s projektovou dokumentáciou a harmonogramom prác.
Vedenie administratívnej práce stavby (stavebný denník, evidencia dochádzky)
Iné výhody.
Dodržiavanie BOZP predpisov.

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v niekoľkých štátoch sveta,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej pozícii,
- skúsenosť s riadením ľudí na stavenisku,
- technické a analytické myslenie,
- znalosť anglického jazyka veľkou výhodou, nie však podmienkou,
- výborné organizačné schopnosti,
- samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Námestie slobody 26
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra SOLUZIONA
E-mail: poslať životopis
ID: 2812485   Dátum zverejnenia: 9.2.2017