Procesný Inžiniér

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, hľadáme procesného inžiniera, ktorý bude mať na starosti nasledovne úlohy:
- Zabezpečenie plynulého a optimálneho výrobného procesu,
- Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zmien v procese výroby,
- Zvyšovanie produktivity práce a znižovanie prestojov,
- Navrhovanie produkčných alebo procesných zmien s cieľom zlepšenia výkonu,
- Navrhovanie formy, nástrojov a prípravkov,
- Tvorba layoutov,
- Školenie výrobných pracovníkov.

- Motivujúca finančná odmena
- Možnosť odborného rastu. Mal by sa stať manažér technického oddelenia.
- Ak bude potrebne školenie v materskej spoločnosti v Španielsku
- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Možnosť odborného rastuzávod s modernou technológiou

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s fotkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v hutníckom priemysle. Výroba začala v roku 1976. Výraba predovšetkým kovové sučiastky pre automobiový priemysel.
Získala certifikáty kvality: ISO 14001, ISO/TS 16949:2000 a OHSAS 18001.99

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Podmienkou je špecializácia na výrobné procesy, ako aj tvorba technickej dokumentácie v AutoCADE a ich zavedenie do výroby,
- Podmienkou je znalosť anglického jazyka
- Výhoda ak je z elektrotechníckej oblasti
- Hľadáme kľúčovú proaktívne zameranú osobu, ktorá je ochotná rozvíjať nadobudnuté skúsenosti a zároveň navyknutú pracovať pod tlakom.

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Námestie Slobody 26
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ángel Díaz
Tel.: +421 948 967 730
E-mail: poslať životopis
ID: 2739022   Dátum zverejnenia: 24.2.2017