Procesný Inžiniér

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v Štúrove, hľadáme procesného inžiniera, ktorý bude mať na starosti nasledovne úlohy:
- Zabezpečenie plynulého a optimálneho výrobného procesu,
- Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zmien v procese výroby,
- Zvyšovanie produktivity práce a znižovanie prestojov,
- Navrhovanie produkčných alebo procesných zmien s cieľom zlepšenia výkonu,
- Navrhovanie formy, nástrojov a prípravkov,
- Tvorba layoutov,
- Školenie výrobných pracovníkov.

- Zaplatenie školenie v materskej spoločnosti v Španielsku
- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Nový závod s modernou technológiou
- Možnosť odborného rastu
- Motivujúca finančná odmena

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s fotkou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v hutníckom priemysle. Výroba začala v roku 1976. Výraba predovšetkým kovové sučiastky pre automobiový priemysel.
Získala certifikáty kvality: ISO 14001, ISO/TS 16949:2000 a OHSAS 18001.99

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Podmienkou je špecializácia na výrobné procesy, ako aj tvorba technickej dokumentácie v AutoCADE a ich zavedenie do výroby,
- Podmienkou je znalosť anglického jazyka
- Výhoda ak je z elektrotechníckej oblasti
- Hľadáme kľúčovú proaktívne zameranú osobu, ktorá je ochotná rozvíjať nadobudnuté skúsenosti a zároveň navyknutú pracovať pod tlakom.

Spoločnosť je špecializovaná na konzultačné služby v oblasti personalistiky a zahraničných investicií

Námestie Slobody 26
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ángel Díaz
Tel.: +421 948 967 730
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2739022   Dátum zverejnenia: 30.11.2016