Inžinier kvality

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Komárno, okres Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou izolovaných a neizolovaných vodičov hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s metódami v oblasti kvality a ISO normami (ISO 9001, 14001 a TS).

Vašou náplňou práce bude hlavne:
- Spolupráca s vedúcim kvality pri vyhotovení integrovanej dokumentácie kvality.
- Aktualizácie a systematické sledovanie aplikovateľných noriem a ich správna adaptácia.
- Zodpovednosť za skúšky potrebné na dodržanie štandardov kvality
- Vypracovanie správ o kvalite podľa kritérií stanovených vedúcim oddelenia.
- Navrhovanie a realizácia zlepšení podľa stanovených štandardov kvality.
- Zabezpečovať, aby pracovníci výroby dodržiavali štandardy a požiadavky kvality (proces a produkt).
- Vedenie dokumentácie a aktualizácia údajov.
- Vykonávanie kontrolných auditov na pridelených pracoviskách.
- Podpora sústavného zlepšovania procesov a kvality.
- Definovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola.

- stabilné pracovné miesto v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- možnosť profesionálneho rastu
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- príspevok na cestovanie
- firemné akcie

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mailovú adresu: [email protected]. Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou izolovaných a neizolovaných vodičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na obdobnej pozícii so systémami ISO 9001, 14001 a TS.
- Vysoké pracovné nasadenie.
- Skúsenosť s budovaním integrovaných systémov.
- Zmysel pre detail a presnosť.
- Pokročilá znalosť balíka MS Office.
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
- Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni, znalosť maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni.
- Technické a analytické myslenie.
- Spoľahlivosť a zodpovednosť.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2545430  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou