Konstrukce a inovace výrobků

SOLODOOR a.s.

Místo práce
Sušice, Česká republika, Plzeňský kraj, Okres Klatovy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost SOLODOOR a.s. - český výrobce interiérových dveří a zárubní, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Konstrukce a inovace výrobků.

Pracovní náplň:
•celkový proces vývoje nového výrobku, tzn. design, modelování a simulace ve 3D, dokumentace a vzorkování, prototyp, kompletní vytvoření výkresové dokumentace včetně detailů pro jednotlivá pracoviště, zajištění výroby zkušební série
•konstrukční rozvoj u stávajících výrobků
•odpovědnost za výrobu prototypů nových výrobků
•vytváření programů pro CNC stroje
•zajištění potřebné certifikace nového výrobku a prohlášení o shodě a jejich administrace
•sledování trendů vývoje designu dveří v ČR i v zahraničí
•sledování vývoje materiálů využívaných pro výrobu dveří
•spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením na sledování vývoje trhu dveří
•úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme:
•VŠ/SŠ nábytkářské nebo dřevařské, popřípadě technické
•AJ na velmi dobré úrovni slovem i písmem
•Orientace ve směrech vývoje materiálů, technologií a designu
•Práce v CAD 3D systému, TurboCAD
•Programování CNC strojů
•Orientace v technologických postupech
•Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, kreativnost, organizační schopnosti, schopnost řešit konflikty, delegovat pravomoci
•Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
•Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
•Práci na plný úvazek
•Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•Pružná pracovní doba, Příspěvek na stravování, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní akce atd.
•Nástup ihned
•Místo výkonu Sušice

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2142496  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.