Sales representative pro polský trh

SOLO MATCHES & FLAMES, a.s.

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SALES REPRESENTATIVE PRO POLSKÝ TRH
EXPORT MANAGER

Náplň práce:
- Vyhledávat nové zákazníky a obchodní příležitosti
- Zpracovávat nové obchodní příležitosti
- Komplexní realizace obchodního případu – nabídka, objednávka, realizace, fakturace, expedice, atd.
- Reporting managementu společnosti

Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- Výborná znalost polštiny na úrovni rodilého mluvčího, znalost angličtiny výhodou
- Samostatnost, flexibilita, ochota cestovat
- Podmínkou je obchodní duch, motivace a tah na branku

Nabízíme:
- Výborná příležitost pro start kariéry v zahraničním obchodě
- Služební auto, telefon, notebook, home office
- Pracovní poměr na dobu určitou
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva

Pozice je vhodná pro absolventy.

Budete-li vhodným kandidátem na tuto pozici, budeme Vás do 14 - ti dnů kontaktovat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2019850  Dátum zverejnenia: 19.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.