Можливість для людей з України

Pizzerista

SOLMER, s. r. o.

Miesto práce
Rudolfa Súľovského 101, Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
5/2024
1 900 EUR/mesiacNástupný plat 7-8€/hod. v čistom, podľa skúsenosti a zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava pizze, surovín a zodpovednosť za svoje pracovisko

Zamestnanecké zľavy

Prax je vítaná nie však podmienkou, vieme zaučiť a zaškoliť všetko potrebné, stačí chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

zodpovednosť, flexibilita, chuť pracovať a učiť na nové veci, dochvíľnosť

Moderná, zabehnutá reštaurácia so stálym kolektívom ľudí hľadá posilu do tímu. Istota vyplatenia dohodnutej mzdy vždy načas, férové jednanie, ľudský prístup. Všetko potrebné zaučíme, dôležitá je chuť do práce. Všetky otázky radi zodpovieme na osobnom stretnutí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4799817  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac