Čašníčka / čašník

Solisko Invest, s. r. o.

Miesto práce
Cafe Bar ABATON, Murgašova 90/5, 058 01 Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 (netto) + ďalšie odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, obsluha registračnej pokladne, práca s finančnou hotovosťou

dlhý-krátky pracovný týždeň, lukratívne platové podmienky, finančné odmeny z tržby, ročné príplatky, možnosť kariérneho rastu

kontaktujte nás formou e-mailu na [email protected] so stručným životopisom s fotkou a telefonickým kontaktom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

príjemné vystupovanie, chuť pracovať, komunikatívnosť, samostatnosť, kolegiálnosť a zodpovednosť,

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním dennej kaviarne. Tvorí ju mladý, vždy dobre naladený kolektív s chuťou napredovať

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2266982  Dátum zverejnenia: 28.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 (netto) + ďalšie odmeny z predaja