Dlhodobá brigáda pre študenta VŠ s nemeckým jazykom v personalistike - 5€/hod.

Solid Care s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 9/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš letnú brigádu a láka ťa personalistika? V našej personálnej agentúre hľadáme nového kolegu/kolegyňu – študenta vysokej školy na zaujímavú brigádu na oddelenie registrácie. Ak chceš nabrať skúsenosti vo sfére ľudských zdrojov, si samostatný a nemčina ti nerobí problém, tak u nás nájdeš uplatnenie v mladom kolektíve za atraktívnych podmienok.

Čo budeš robiť?
- telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o prácu
- oboznamovanie nových uchádzačov o podmienkach práce
- registrácia nových uchádzačov o prácu
- organizovanie pohovorov s uchádzačmi o prácu
- oslovovanie kandidátov a prezentácia pracovných ponúk uchádzačom o prácu
- aktualizácia databázy
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- príprava potrebných dokumentov súvisiacich s obsadením pracovnej pozície
- inzerovanie voľných pracovných miest, príprava podkladov pre marketing
- rôzne administratívne práce

Počet hodín ktoré chceš odpracovať je na dohode, nástup možný po dohode aj ihneď.

- možnosť dlhodobej brigády popri štúdiu
- mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas po dohode vopred
- kompletné zaškolenie

Ak si myslíš že je táto pozícia ako stvorená pre teba, pošli nám svoje CV v slovenskom a nemeckom jazyku na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Solid Care s.r.o. pôsobí v oblasti poskytovania služieb pre rodinu a domácnosť na Slovensku a v zahraničí, v nemecky hovoriacich krajinách. Veríme, že veci sa dajú robiť inak. Lepšie. Férovo. S ľudským prístupom. Určujeme trendy, inovujeme. Snažíme sa byť najlepší a hľadáme len tých najlepších. Staňte sa súčasťou nášho tímu a poskytujme spolu elitné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3067867  Dátum zverejnenia: 4.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR / hodina