Administratívny pracovník

Solid Care s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 9/A, Bratislava
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mášho tímu hľadáme novú kolegyňu na pozíciu Administratívny pracovník. Čaká na Teba voľná stolička v mladom priateľskom kolektíve, kompletné zaučenie a zaujímavé výzvy.

Náplň práce:
- denná telefonická a emailová komunikácia s externými zamestnancami spoločnosti
- kompletizovanie zmluvných podkladov
- vedenie agendy podkladov pre úrady a komunikácia s úradmi
- vybavovanie rôznych potvrdení, vyplňovanie dokumentov
- evidencia pošty
- príprava dokumentov pre účtovníctvo
- príprava podkladov pre marketing
- bežné kancelárske činnosti (archivácia, scan,...)

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- atraktívne finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- stravné lístky v celej hodnote platené zamestnávateľom
- 3 dni sick days
- vianočný večierok
- možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
- mladý kolektív a príjemné, voľné pracovné prostredie
- teambuildingové aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.1.2017.

V prípade, že si myslíte že je táto pozícia ako stvorená pre Vás, pošlite nám svoje CV v slovenskom jazyku na email: [email protected]

Do mailu nám napíšte prečo by ste u nás rádi pracovali a tých čo nás zaujmú zavoláme na stretnutie. Bohužiaľ nedokážeme odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len tých, ktorí budú pozvaní na stretnutie.

Osobné údaje uchádzačov, ktorí vo výberovom konaní neuspejú, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade so zákonom č. 482/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Flexibilita, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať stres
- Práca s PC (web, mail, Office) na užívateľskej úrovni
- Zmysel pre detail
- Pozitívny prístup
- Samostatnosť a precíznosť
- Nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť Solid Care s.r.o. pôsobí v oblasti poskytovania služieb pre rodinu a domácnosť na Slovensku a v zahraničí, v nemecky hovoriacich krajinách. Veríme, že veci sa dajú robiť inak. Lepšie. Férovo. S ľudským prístupom. Určujeme trendy, inovujeme. Snažíme sa byť najlepší a hľadáme len tých najlepších. Staňte sa súčasťou nášho tímu a poskytujme spolu elitné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2882072  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR