Náborový špecialista - recruiter s nemeckým jazykom

Solid Care s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 9/A, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu na pozíciu „Náborová špecialistka - recruiter s nemeckým jazykom“. Ak ťa láka práca vo sfére ľudských zdrojov, si samostatná a sebamotivovaná, ponúkame zaujímavú, stabilnú prácu v mladom kolektíve za atraktívnych podmienok.

Aká bude Tvoja práca?
- telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o prácu
- oboznamovanie nových uchádzačov o podmienkach práce
- aktívne vyhľadávanie a následná registrácia nových uchádzačov o prácu
- organizovanie pohovorov s uchádzačmi o prácu
- telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi spoločnosti
- prijímanie objednávok od klientov a ich vedenie v databáze
- aktívne oslovovanie kandidátov a prezentácia pracovných ponúk uchádzačom o prácu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- príprava potrebných dokumentov súvisiacich s obsadením pracovnej pozície
- inzerovanie voľných pracovných miest, príprava podkladov pre marketing
- reporting a iné administratívne práce

- motivujúce finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
- možnosť kariérneho postupu
- mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- 3 extra voľné dni na zotavenie v prípade choroby bez potreby dodania potvrdenia od lekára
- teambuildingové aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 1.6.2016.

V prípade, že si myslíte že je táto pozícia ako stvorená pre Vás, pošlite nám svoje CV v slovenskom a nemeckom jazyku na email: [email protected]

Do mailu nám napíšte prečo by ste u nás rádi pracovali a tých čo nás zaujmú zavoláme na stretnutie. Bohužiaľ nedokážeme odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len tých, ktorí budú pozvaní na stretnutie.

Osobné údaje uchádzačov, ktorí vo výberovom konaní neuspejú, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade so zákonom č. 482/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aká by si mala byť?
- skvelé komunikačné schopnosti
- samostatnosť, orientácia na výsledok
- pozitívny prístup, obchodný duch
- nemecký jazyk slovom aj písmom
- počítačové znalosti – MS Office, web, mail na užívateľskej úrovni
- flexibilita, zodpovednosť, iniciatíva, schopnosť zvládať stres a odolnosť voči stresovým situáciám

Spoločnosť Solid Care s.r.o. pôsobí v oblasti poskytovania služieb pre rodinu a domácnosť na Slovensku a v zahraničí, v nemecky hovoriacich krajinách. Veríme, že veci sa dajú robiť inak. Lepšie. Férovo. S ľudským prístupom. Určujeme trendy, inovujeme. Snažíme sa byť najlepší a hľadáme len tých najlepších. Staňte sa súčasťou nášho tímu a poskytujme spolu elitné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2393012  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + motivačné finančné ohodnotenie