Grafik / Dizajnér

SOLA Switzerland EU s.r.o.

Miesto práce
Novozamocka 1065, Ivanka pri Nitre, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat podľa skúseností a vzájomnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca na grafických projektoch v spolupráci s IT a marketingovým tímom spoločnosti
- Spracovanie existujúcich projektov
- Návrh vlastných grafických riešení a dizajnu
- Tvorba printovej grafiky
- Grafická tvorba reklám a banerov
- Tvorba a mailové odoslanie newsletterov cez MailChimp

- Práca v oblasti propagácie produktového dizajnu
- Spolupráca s profesionálnym tímom na medzinárodnej úrovni
- Dynamický typ spolupráce orientovaný na výkon a úlohy

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis na e -mailovú adresu [email protected] . V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny uchádzač:
- koná samostatne, dokáže efektívne prezentovať a komunikovať verbálne aj emailom a cez iné kanály
- je dynamický a cieľavedomý, dokáže plánovať a stanoviť svoje priority
- ma skúsenosti a prax s printovými produktami na profesionálnej úrovni
- má výtvarné cítenie, zmysel pre detail a zároveň vie pracovať efektívne podľa dynamiky tímu

Spoločnosť Sola Switzerland EU s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou vlastných výrobkov pre gastronómiu a domácnosť v celej Európe. Jej materská švajčiarska spoločnosť je známym výrobcom príborov už od roku 1866 na celom svete. Viac informácií na www.solaswiss.com a www.solapoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1219269  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat podľa skúseností a vzájomnej dohody