Čašník

SOJKA s.r.o.

Miesto práce
Malatíny, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto na pozíciu čašník. Náplňou práce je obsluha v hotelovej reštaurácii (starostlivosť o hostí, práca s pokladňou). Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie.

Uchádzačov s nimi oboznámime na osobnom stretnutí.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zašlite nám CV a budeme Vás obratom kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.6.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu, ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, na živnosť prípadne dohodu. Finančné ohodnotenie je zaujímavé, možnosť zamestnaneckého ubytovania.

Sojka rezort vybudoval belgičan Gerdi Vanfleteren. Súčasťou Sojka rezort je hotel Sojka a areál Magura Village s drevenicami, rezort sa nachádza v tichom prostredí dedinky Malatíny na Liptove. Spája komfort a moderné vymoženosti, no zároveň citlivo približuje slovenskú ľudovú architektúru, zvyky a tradície. Vo svojej reštaurácii hosťom ponúka tradičné jedlá ako aj sezónne ponuky s prvkami modernej gastronómie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

104
032 15 Malatiny

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Vanfleteren
Tel.: 0907133610
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2563640   Dátum zverejnenia: 12.6.2017