Kuchár

SOJKA s.r.o.

Miesto práce
104, 032 15 Malatiny, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál predovšetkým pre hotelových hostí - jedlá vydávané formou bufetu, alebo výber z jedálneho lístka. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie.

Uchádzač bude informovaný o benefitoch na osobnom stretnutí.

Hľadáme šikovného, motivovaného človeka do nášho tímu, ponúkame prácu v príjemnom prostredí a zaujímavé mzdové ohodnotenie. Ponúkame prácu na plný pracovný pomer, resp.formou dohody alebo na živnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.6.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Počet rokov praxe

1

- zdravotný preukaz a odborná spôsobilosť
- flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- základný prehľad v gastronómii

Sojka rezort vybudoval belgičan Gerdi Vanfleteren. Súčasťou Sojka rezort je hotel Sojka a areál Magura Village s drevenicami, rezort sa nachádza v tichom prostredí dedinky Malatíny na Liptove. Spája komfort a moderné vymoženosti, no zároveň citlivo približuje slovenskú ľudovú architektúru, zvyky a tradície. Vo svojej reštaurácii hosťom ponúka tradičné jedlá ako aj sezónne ponuky s prvkami modernej gastronómie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

104
032 15 Malatiny

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1814248   Dátum zverejnenia: 12.6.2017