Kuchár

SOJKA s.r.o.

104, 032 15 Malatiny, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál teplej a studenej kuchyne predovšetkým pre hotelových hostí - jedlá vydávané formou bufetu, alebo výberom z jedálneho lístka. Zodpovednosť za technológiu prípravy, za dodržiavanie kalkulácií a estetický vzhľad jedál. Finančné ohodnotenie ponúkame na základe skúseností a zručností a je nad bežným priemerom v regióne.

Hotelový rezort ponúka zamestnanecký benefitný systém, s ktorým bude uchádzač oboznámený počas osobného pohovoru.

Hľadáme šikovného, motivovaného človeka do nášho tímu, ponúkame prácu v príjemnom prostredí a zaujímavé mzdové ohodnotenie. Ponúkame prácu na plný pracovný pomer, resp.formou dohody alebo na živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo - gastronómia

Počet rokov praxe

1

- zdravotný preukaz a odborná spôsobilosť
- flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť a tvorivosť
- základný prehľad v gastronómii

Sojka resort vybudoval belgičan Gerdi Vanfleteren. Súčasťou Sojka resort je hotel Sojka, areál Magura Village s drevenicami, rodinné apartmány a kemping. Resort sa nachádza v tichom prostredí dedinky Malatíny na Liptove, pár kilometrov od Bešeňovej. Spája komfort a moderné vymoženosti, no zároveň citlivo približuje slovenskú ľudovú architektúru, zvyky a tradície. Vo svojej reštaurácii hosťom ponúka tradičné jedlá ako aj sezónne ponuky s prvkami modernej gastronómie.
Sojka rezort vedie manželský pár, ktorý sa aktívne podieľa na chode podniku. Máme dobrý tím spolupracovníkov, ktorých si vážime, pristupujeme k nim zodpovedne a komunikujeme otvorene.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1814248  Dátum zverejnenia: 24.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou