Senior .NET/C# Developer (Ref. č.: JO-1708-1961)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Si svetakúsený programátor, máš rád inovácie a veľa dobrých nápadov? U nás sa môžeš realizovať.

Náplň práce:

  • vývoj SW v prostredí ASP.Net a typescript (javascript)
  • riešenia pre IoT (zber, analýza a prezentácia dát)
  • tvorba vlastného bot frameworku
  • sémantické riešenia
  • riešenia pro podporu automatizácie procesu
  • integrácia vyvinutých produktov do systémov zákazníka
  • vývoj aplikácií pre interné prostredie

Požiadavky:

  • NET/C# min. 5+ rokov
  • ASP.NET, EntityFramework
  • JavaScript a JavaScript Frameworks (etc. AngularJS, Aurelia, Durandal, Knockout)
  • Tooling (Git, TFS) sú výhodou
  • Výhodou: Typescript, skúsenosti s agilnými projektami (SCRUM, Kanban), Azure development

Čo ponúkame:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • dôraz na inovácie
  • priestor pre realizáciu vlastných nápadov, možnosť ovplyvňovať smerovanie oddelenia
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

    Soitron s.r.o., poskytuje služby v oblasti dátových a komunikačných riešení, outsourcingu a správy infraštruktúry. Vysokej pridanej hodnote produktov a služieb zodpovedá aj profesijné zloženie a kvalita odborníkov, ktorí sú držiteľmi certifikácií významných svetových spoločností ako: Cisco Systems, Hewlett-Packard, IBM, Sun Microsystems, Microsoft a ďalších.

    Soitron má 500 zamestnancov a dosahuje ročný obrat nad 65 miliónov Eur. Kompletné aktivity, know-how a pozíciu na trhu prebral od spoločnosti Tronet, a.s., ktorý si od roku 1991 vytvoril dobré meno na Slovensku i v zahraničí.

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

    Informačné technológie

    Informácie o výberovom konaní

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

    21.9.2017 (ostáva ešte 31 dní)

    Kontaktné údaje

    Soitron s.r.o.
    Plynárenská 5
    821 09 Bratislava
    Slovak Republic
    Kontaktná osoba: Zuzana Kršková
    Web: http://www.soitron.sk/kariera

    Application form

    ID: 3158634   Dátum zverejnenia: 13.8.2017
    Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.