Systémový špecialista Voice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Pracovná náplň:
  • samostatná inštalácia, konfigurácia a návrh kontaktných centier
  • implementácia Cisco UCCE – Unified Contact Center Enterprise a CVP Cisco Voice Portal výhodou alebo AVAYA AIC, AACC
  • znalosť multichannel contact center solutions EIM / WIM výhodou
  • znalosť IP telefónie s Cisco Unified Communications Managerom výhodou alebo AVAYA Call Managerom
  • diagnostika a odstraňovanie porúch HW a SW v hlasových sieťach
  • vykonávanie detailnej protokolovej analýzy, tvorba riešení pre kontaktné centrá
  • vykonávanie kvalifikovaných školení pre zákazníkov s detailným popisom a vysvetlením technológie
  • účasť na odborných rokovaniach so zákazníkom, telefonická a e-mailová podpora zákazníkom
  • kvalifikované konzultácie so zákazníkom, štúdium nových produktov v oblasti VoIP
  • technická podpora v rámci organizácie v stanovenom rozsahu
  • tvorba projektovej dokumentácie vrátane bezpečnostných projektov
  • testovanie nových produktov

Požiadavky na pozíciu:
  • SŠ/VŠ technického zamerania so špecializáciou na informačné technológie
  • Minimálne 3 roky praktických skúsenosti v oblasti sieti
  • Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
  • Výborná znalosť problematiky sieťových technológií, ukončené certifikácie CCNA prípadne CCNA Voice, CCNP Voice výhodou
  • Znalosti problematiky Voice over IP, SIP, XML, SQL, VXML
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, silná orientácia na zákazníka
  • Analytické a kreatívne myslenie, multi-tasking, proaktívne riešenie problémov
  • Ochota vzdelávať sa a pracovať vo flexibilnej pracovnej dobe

Čo ponúkame:
  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Spoločnosť Soitron je stredoeurópskym integrátorom, ktorý pôsobí na IT trhu už viac ako 30 rokov. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti robotizácie a automatizácie procesov, internetu vecí (IoT), IT infraštruktúry, komunikačných a cloudových riešení, IT bezpečnosti, služieb a outsourcingu, či IT poradenstva a aplikácií. Soitron, s.r.o. je členom skupiny Soitron Group, v ktorej pracuje viac ako 800 medzinárodných odborníkov a združuje profesionálne tímy na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Poľsku a Veľkej Británii. Ponúka jedinečné skúsenosti v oblasti IT a možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnom prostredí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontaktné údaje

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktná osoba: Zuzana Kršková
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 3156256  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.