Network administrátor so zameraním na VoIP

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Vieš čo je to IP telefonia, počul si už o SIP a SCCP protokole a máš dobrú znalosť CCNA. Potom si presne ten, ktorého hľadáme. Staň sa posilou nášho Voice and Video tímu a pomôž nám pri poskytovaní technickej podpory našim zákazníkom v oblasti VoIP, kontaktných centier, video konferencií, alebo hlasovej biometrie.

Náplň práce

  • Technická podpora zákazníkov, samostatná inštalácia, konfigurácia a návrh kontaktných centier, diagnostika a odstraňovanie porúch HW a SW v hlasových sieťach
  • Vykonávanie detailnej protokolovej analýzy, tvorba riešení pre kontaktné centrá.
  • Telefonická a e-mailová podpora zákazníkom, konzultácie so zákazníkom, štúdium nových produktov v oblasti VoIP.
  • Zodpovednosť za špecializovanú technickú realizáciu projektových a servisných zákaziek v oblasti kontaktných centier pre zákazníkov spoločnosti.

Požiadavky

  • praktické skúsenosti v oblasti networkov veľkou výhodou
  • Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
  • Základná znalosť IP telefónie
  • Výborná znalosť CCNA, prípadne CCNA Voice (stačia znalosti, certifikát si spravíš u nás)

Čo ponúkame:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť) vo vlastnom školiacom a testovacom stredisku
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy

Spoločnosť Soitron je stredoeurópskym integrátorom, ktorý pôsobí na IT trhu už viac ako 30 rokov. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti robotizácie a automatizácie procesov, internetu vecí (IoT), IT infraštruktúry, komunikačných a cloudových riešení, IT bezpečnosti, služieb a outsourcingu, či IT poradenstva a aplikácií. Soitron, s.r.o. je členom skupiny Soitron Group, v ktorej pracuje viac ako 800 medzinárodných odborníkov a združuje profesionálne tímy na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Poľsku a Veľkej Británii. Ponúka jedinečné skúsenosti v oblasti IT a možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnom prostredí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontaktné údaje

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktná osoba: Lukáš Hnilica
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 2895794  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.