Security System Engineer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Hľadáme posilu do nášho tímu- technického špecialistu zameraného na pokročilé bezpečnostné riešenia. Pozícia prináša množstvo rôznorodých výziev – od skúmania a testovania nových bezpečnostných riešení, cez návrh a implementáciu vybraných z nich až po analýzu bezpečnostných incidentov detekovaných v IT prostredí našich zákazníkov.

Náplň práce:

  • Hlavná zodpovednosť: implementácia, konfigurácia a údržba pokročilých bezpečnostných riešení.
  • Analýza, diagnostikovanie a riešenie vzniknutých technických problémov.
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkom na profesionálnej úrovni.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu.

Požiadavky:

  • Min. 3 roky praxe v spravovaní a implementácii počítačových sietí
  • Znalosti a praktické skúsenosti s technológiami SIEM, DLP, WAF, UTM, ESA, WSA, NBA, 2FA a pod. sú veľkou výhodou
  • Skúsenosti so správou serverovej infraštruktúry na platforme Windows alebo Unix výhodou
  • CCNA alebo CCNP certifikát je vítaný
  • Schopnosť rýchlej adaptácie na zmeny
  • Analytické myslienie
  • Záujem o moderné bezpečnostné IT technológie
  • Veľmi dobré komunikačné znalosti, aj v Angličtine
  • Aktívny vodič

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Soitron je stredoeurópskym integrátorom, ktorý pôsobí na IT trhu už viac ako 30 rokov. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti robotizácie a automatizácie procesov, internetu vecí (IoT), IT infraštruktúry, komunikačných a cloudových riešení, IT bezpečnosti, služieb a outsourcingu, či IT poradenstva a aplikácií. Soitron, s.r.o. je členom skupiny Soitron Group, v ktorej pracuje viac ako 800 medzinárodných odborníkov a združuje profesionálne tímy na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Poľsku a Veľkej Británii. Ponúka jedinečné skúsenosti v oblasti IT a možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnom prostredí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontaktné údaje

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktná osoba: Zuzana Kršková
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 2894262  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.