Administratívna podpora na polovičný úväzok

Software AG Development Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
okamžite-čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná komunikácia v anglickom jazyku
- vedenie personálnej agendy, kontrola dochádzky a príprava
podkladov pre mzdové spracovanie
- evidencia pošty, archivácia písomností a príprava podkladov pre
spracovanie účtovníctva
- komunikácia s dodávateľmi, materiálno-technické zabezpečenie a nákup pre potreby prevádzky
- zabezpečenie služobných ciest a školení zamestnancov
- organizovanie a príprava firemných podujatí pre zamestnancov
- distribúcia stravných a relax lístkov
- zabezpečovanie ubytovania pre zamestnancov na SC a pre manažment
- zabezpečovanie vstupných BOZP školení zamestnancov
- administratívne práce podľa potreby

• open-minded spoločnosť bez prísnej pracovnej hierarchie
• zábavné a neformálne pracovné prostredie zamerané na potreby zamestnancov
• stabilná pracovná pozícia v medzinárodnom prostredí
• garantovaný 13. plat a koncoročný bonus
• príjemné, neformálne prostredie bez zbytočnej byrokracie
• kurz anglického a nemeckého jazyka bezplatne priamo na pracovisku v rámci pracovnej doby
• pravidelné team-buildingové aktivity
• ovocie a pestrý pitný režim
• parkovacie miesta pre zamestnancov pred budovou zadarmo

Kontaktujeme len uchádzačov vybraných na základe životopisu do ďalšieho výberového kola.
Životopis prosíme zaslať v anglickom jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Nemecký alebo iný cudzí jazyk - výhodou nie však podmienkou
- vodičský preukaz sk. B - výhodou nie však podmienkou
- prax na obdobnej pozícii - výhodou
- práca s PC ( Word, Excel, Internet, Outlook . . . )
- ovládanie bežnej účtovnej agendy
- komunikatívnosť, samostatnosť, lojalita
- vysoké pracovné nasadenie, adaptabilnosť, ochota vzdelávať sa
- veľký zmysel pre poriadok a kontrolu

Software AG Development Center Slovakia bola založená v roku 2005 ako dcérska spoločnosť a pôsobí v Košiciach. Päťdesiat zamestnancov je zameraných najmä na rozvoj ARIS, ktorý ponúka skutočne kolaboratívne, procesy zlepšujúce prostredie. To robí procesy transparentné, riadené, zvládnuteľné a agilné.

S viac ako 45 ročnými skúsenosťami v oblasti inovácií a orientáciou na zákazníka sa Software AG zaraďuje medzi lídrov v oblasti inovácií a digitálnych technologií. Software AG má viac ako 4300 zamestnancov, pôsobí v 70 krajinách sveta a v roku 2015 dosiahla výnosy v hodnote 873 miliónov eur.

Ponúkame prvú komplexnú digitálnu podnikovú platformu, založenú na otvorených štandardoch, s integráciou, procesným manažmentom, data manažmentom, vývojom adaptívných aplikácií, real-time analýzou a riadením podnikovej štruktúry. Táto modulárna platforma umožňuje užívateľom vyvinúť novú generáciu aplikačných systémov.

Hľadáme odborníkov, ktorý by sa pripojili k jednému z našich vývojárskych tímov. Vývojárske tímy sa skladajú z vysoko kvalifikovaných softvérových inžinierov využívajúcich princípy SCRUM a AGILE. Úspešní kandidáti sa zúčastnia celkového procesu vývoja softvéru a budú pracovať v úzkej spolupráci so všetkými medzinárodnými tímami.

Kontaktovať budeme len tých záujemcov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Južná trieda 125
040 01 Košice
ID: 701485   Dátum zverejnenia: 30.9.2016