.NET Web Developer (m/ž)

Softplan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• Vývoj, návrh a údržba aplikácií založených na báze .NET technológií
• Analýza
• Príprava dokumentácie

Ako spoločnosť orientovaná na budúcnosť, v spojení s našimi dlhoročnými skúsenosťami a veľkým počtom zákazníkov, zaručujeme našim zamestnancom trvalé zamestnanie a celý rad príležitostí k profesionálnemu rozvoju. Ponúkame rozmanité projektové nasadenie, jednak na Slovensku, ale aj v Nemecku, s čím sú priamo spojené možnosti kariérneho postupu.

Počas pobytu v Nemecku sú v plnej výške hradené ubytovacie a cestovné náklady.

Ponúkame možnosť absolvovania lekcií nemčiny priamo v priestoroch firmy.

Do našej spoločnosti SOFTPLAN SLOVAKIA hľadáme .NET Web Developera (pozícia je vhodná aj pre absolventov resp. práve končiacich študentov, podmienkou je však predošlá prax). Ako firma sa orientujeme na vývoj komplexných softvérových riešení v oblasti verejnej správy v Nemecku, pričom naša materská spoločnosť patrí už vyše 20 rokov medzi hlavných hráčov na trhu s geografickými informačnými systémami. Ponúkame pracovnú atmosféru v príjemnom prostredí. Vývojový tím je zložený z cca. 20 ľudí zo Slovenska a Nemecka.

V prípade záujmu alebo ďalších informácií, nás neváhajte kontaktovať spolu s priloženým životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadované znalosti
• C# – pokročilý
• Javascript - základy
• HTML, CSS - pokročilý
• SQL – pokročilý
• VISUAL STUDIO

Vítané znalosti
• Entity Framework
• Angular JS, RequireJS, BreezeJS
• ASP .NET
• MSSQL
• TFS

Ďalšie požiadavky
• Ochota pracovať v Nemecku (Hesensko), s čím je prirodzene spojené atraktívne finančné ohodnotenie.
• Chuť pracovať v tíme
• Samostatnosť a zodpovedný prístup k úlohám
• Analytické myslenie

Softplan Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Softplan Informatik GmbH, D-35435 Wettenberg, výrobca INGRADA-systému a jedna z popredných spoločností pre geografické informačné systémy na nemeckom a slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Čajakova 18
811 05 Bratislava
ID: 2233648   Dátum zverejnenia: 3.10.2016