Java – Developer (m/ž)

Softplan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• Vývoj a údržba aplikácií založených na báze Java technológií
• Analýza
• Príprava dokumentácie

Ako spoločnosť orientovaná na budúcnosť, v spojení s našimi dlhoročnými skúsenosťami a veľkým počtom zákazníkov, zaručujeme našim zamestnancom trvalé zamestnanie a celý rad príležitostí k profesionálnemu rozvoju. Ponúkame rozmanité projektové nasadenie, ako na Slovensku, tak i v Nemecku, s čím sú priamo spojené možnosti kariérneho postupu.

Počas pobytu v Nemecku sú v plnej výške hradené ubytovacie a cestovné náklady.

Pre našu materskú spoločnosť v Nemecku (v mestách Darmstadt a Kassel) a čiastočne v Bratislave, hľadáme angažovaného JAVA Developera (M/Ž), s nadšením pre inovatívne softvérové riešenia.

Ponúkame samostatnú prácu v uvoľnenom a priateľskom pracovnom prostredí. Tím o veľkosti cca. 10 ľudí je zložený zo spolupracovníkov zo Slovenska a Nemecka. Plánovaný termín dokončenia projektu je koniec roku 2017. Následná údržba produktu je plánovaná zo Slovenska.

Ďalej ponúkame
  • kurzy nemeckého jazyka, ktoré môžete navštevovať v priestoroch našej spoločnosti (interný lektor v rámci firmy)

Nájdete sa v našich požiadavkách? Potom sa tešíme na Vaše kompletné žiadosti. Zašlite nám prosím svoj životopis s uvedením možného dátumu nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti
• JAVA – pokročilý
• HTML – pokročilý
• SQL – základy
• ECLIPSE

Vítané znalosti
• GWT
• MSSQL
• Hibernate
• Javascript
• CSS

Ďalšie požiadavky
• Ochota pracovať v Nemecku (Hesensko), s čím je prirodzene spojené atraktívne finančné ohodnotenie
• Chuť pracovať v tíme
• Samostatnosť a zodpovedný prístup k úlohám
• Analytické myslenie

Pokročilá znalosť nemčiny je veľkou výhodou.

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá už viac ako 20 rokov nastavuje trendy v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv. Máme stabilné zákazky pre mestá, ako sú Berlín, Hamburg, Stuttgart, či Mníchov. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Juhás
E-mail: poslať životopis
ID: 2043300  Dátum zverejnenia: 29.3.2016