Obchodný Manažér pre SW riešenia v oblasti podnikových informačných systémov

SOFTIP, a.s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov (udržiavanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi)
- samostatné vedenie obchodných rokovaní a vyjednávaní so zákazníkmi
- zásadná spolupráca na tvorbe ponúk, príprava zmlúv a objednávok
- analýza potrieb zákazníkov, hľadanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov
- spolupráca s tímom odborných konzultantov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- znalosť a orientácia v SW riešeniach a IT trhu je výhodou
- reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- flexibilita, samostatnosť, vytrvalosť, ambicióznosť byť úspešný a presadiť sa v oblasti predaja
- úspešná prax v obchodnej činnosti v segmente IT
- ochota cestovať a prispôsobiť sa pružnému pracovnému času

- práca v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- možnosť osobnostného a profesijného rastu,
- služobné auto, notebook, mobil
- pohyblivá pracovná doba
- dovolenka nad rámec zákonom stanovenej výmery
- stravné nad rámec zákona
- firemné akcie a meetingy
- príspevok pri narodení dieťaťa, na kurzy cudzích jazykov, pri mimoriadnej rodinnej situácii
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- odmena za odpracované roky, pri životnom jubileu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku. V žiadosti zreteľne uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Spoločnosť si vyhradzuje právo výberu pre pozvanie uchádzačov. Písomné odpovede zasielame len vybraným uchádzačom. Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v informačnom systéme "Evidencia uchádzačov o zamestnanie" po dobu 6 mesiacov odo dňa vyhlásenia výberového konania a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Na Slovensku sme jedným z najvýznamnejších poskytovateľov IT produktov a služieb. Máme 25 rokov skúseností, staráme sa o viac ako 6 300 zákazníkov a sme najväčším slovenským výrobcom podnikových informačných systémov. Naše riešenia nájdete aj v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách. Všetky projekty navrhujeme tak, aby nielen plnili najprísnejšie a najmodernejšie technologické parametre, ale aby ich bolo možné prispôsobiť presne podľa potrieb používateľov. Ponúkame to najširšie portfólio produktov a služieb na trhu, disponujeme certifikátmi od najrešpektovanejších globálnych IT lídrov a certifikačných spoločností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Europa Business Center, Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica 1
ID: 2741514   Dátum zverejnenia: 2.11.2016