MS BI developer (BA)

SOFTEC

Jarošova Office Centre, Jarošova 1, 831 03 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami? Potom neváhajte a pošlite nám svoje CV.

SOFTEC hľadá vhodných kandidátov na posilnenie svojho developerského tímu.

  • zodpovednosť za dodržiavanie noriem a zákonov v oblasti bezpečnosti
  • vývoj a údržba riešení na platforme MS SQL Server Analysis services
  • podpora implementovaných riešení, ich rozširovanie a modifikácia
  • podpora spracovania DWH
  • vývoj a údržba databázových riešení na platforme MS SQL Server
  • analýza používateľských požiadaviek, návrh technických špecifikácií
  • podpora pri testovaní vyvíjaných riešení

  • zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
  • zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
  • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
  • výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
  • rozsiahly benefitný systém

Ak ste sa v tom našli, neváhajte a pošlite nám prosím svoje štruktúrované profesijné CV so stručnou informáciou o sebe a čo vás na tom zaujalo.
Po dôkladnom zvážení všetkých došlých CV budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Oracle Database - Základy

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s vývojom aspoň stredne veľkých databázových riešení v prostredí MS SQL
  • znalosti a min. 2-ročné skúsenosti s MS SQL Server Analysis services
  • znalosti a min. 2-ročné skúsenosti s MS SQL server (T-SQL, storované procedúry)
  • orientácia v oblasti DWH/BI/ETL
  • skúsenosti s dizajnom, vývojom, testovaním, optimalizáciou a implementáciou ETL
  • skúsenosti s analýzou požiadaviek a návrhom technických špecifikácií
  • výhodou (nie podmienkou) je znalosť Reporting services, Integration services
  • výhodou (nie podmienkou) znalosti a skúsenosti s Oracle PL/SQL
  • výhodou (nie podmienkou) skúsenosti s Big Data technológiami
  • vysoká miera samostatnosti

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť, spolu nás je už vyše 400 a neustále rastieme. Určite radi privítame do tímu aj teba. Neboj sa, nehodíme ťa do vody, aby si sám plával.

Ak si junior, tak ako každý nováčik u nás, budeš aj ty na začiatku zaradený do útvaru Akadémia a bude ti pridelený tútor, ktorý ťa bude viesť a pomáhať ti so zadanými úlohami. Následne, keď budeš na to pripravený, po mesiaci až dvoch, začneš pracovať na reálnom projekte. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

Pri medioroch a senioroch je priebeh zaškoľovania primeraný ich aktuálnym znalostiam, taktiež s podporou prideleného tútora. Pracujeme s technológiami ako Angular, Java, .NET, React ale aj vlastnými ako napr. JavaTec.

Sídlo spoločnosti máme v Bratislave v budove Einpark - najzelenšej kancelárskej budove na Slovensku, ktorá vďaka svojim udržateľným princípom získala viacero certifikátov. Naše ďalšie pobočky máme v Prahe, Prievidzi a v Žiline.

Od iných firiem sa líšime hlavne tým, že pojmy rodinná a príjemná atmosféra nie sú pre nás iba prázdne slová, ale je to reálny motivátor našich zamestnancov. Dokazujú to aj naše interné prieskumy spokojnosti, fluktuácia nepresahujúca dvojciferné číslo, stabilné tímy, naši dlhoroční kolegovia a nakoniec aj samotné pravidelné umiestnenie medzi najlepšími zamestnávateľmi. Tento rok nás opäť neminulo ocenenie od Profesie a sme medzi top 10 najzamestnávateľmi na Slovensku v oblasti IT. Naša pobočka v Bratislave nedávno získala ocenenie Office roka 2021 – Zdravá kancelária, pričom k tomuto rozhodnutiu, ako uviedla samotná porota, prispela tiež rodinná atmosféra, ktorú v našich officoch cítili.

Máme prepracovaný benefitný systém, ktorý ponúka množstvo zaujímavých výhod ako napríklad:
• penzijné zabezpečenie/ 3. pilier DDS
• dni dovolenky navyše pre všetkých podľa levelu seniority
• Kafetéria
• príspevok na technologickú vychytávku (na pracovné vybavenie)
• podpora zdravotnej starostlivosti
• finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
• pôžička na riešenie bytovej situácie
• referral program
• lifestyle aktivity - ranné cvičenia jogy, zdravý chrbát, webináre a pod.
• oddychové zóny, cyklomiestnosť
• parkovanie, auto na operatívny leasing
• home office (napriek tomu chodí mnoho našich kolegov do práce pretože sa chce stretávať s ostantnými)
• letná a zimná Softecovica, divízovice, detský Mikuláš
• tematické týždne – nanukový, ovocný, zdravý a pod.
• skupinové športové aktivity – maratóny a bežecký klub, florbal, volejbal a ďalšie

Chceš sa o SOFTEC-u dozvedieť viac? Klikni na našu webstránku a pozri si naše aktuálne otvorené pozície: https://www.softec.sk/pracovne-ponuky/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3156578  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou