Junior FE developer (BA, PD, ZA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Prievidza, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chceš sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami v tíme nadšencov? Potom neváhaj a pošli nám svoje CV. SOFTEC hľadá vhodných kandidátov na posilnenie svojho vývojového tímu.

Tvojou úlohou bude:
- podieľať sa na vývoji veľkého medzinárodného poisťovacieho systému
- spolupracovať s projektovým tímom na tvorbe serverovej a aplikačnej logiky systému
- vyvíjať pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, otestovať vytvorené funkcie
- komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu o stave pridelených úloh.

... ale nežijeme len prácou, radi ťa uvidíme na našich workshopoch a tímových akciách.
P. S.: open space u nás nenájdeš :-)

- zaujímavá práca na atraktívnych projektoch pre veľkých zákazníkov
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- interná knižnica s množstvom zaujímavých IT publikácií
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- pestrý benefitný systém
- 25 dní dovolenky pre všetkých
- v budove vlastná posilňovňa a cyklomiestnosť

Ak ťa baví vývoj Front-endu, Angular a chceš pracovať na tvorbe riešenia pre veľkého medzinárodného klienta z poisťovacej oblasti, neváhaj nám poslať svoje CV. Radi sa s tebou stretneme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
Javascript – pokročilý
Angular – pokročilý (výhodou)
CSS – pokročilý
HTML – pokročilý
REST - základy
angličtina - na komunikatívnej úrovni

Výhodou:
WebAPI - výhodou
.NET – výhodou
TypeScript - výhodou
Angular 2 – výhodou, príp. ReactJS, alebo iný komponentovo orientovaný framework
LESS, SSAS - výhodou

Ideálnym kandidátom je absolvent alebo študent 4.-5. roč. VŠ informatického zamerania s relevantnými skúsenosťami zo školských, mimoškolských alebo brigádnických prác.

Ak niektorú z technológií neovládaš, nie je to prekážkou, naučíme ťa! Dôležitý je záujem a snaha na sebe "makať". Neváhaj preto prihlásiť sa :)

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2665408   Dátum zverejnenia: 14.11.2016