Brigáda - Hostesky pre sieť predajní striebro Sofia – OC v BA Aupark, Eurovea, Centrál, Avion, Polus, Bory Mall, Obchodná

SOFIA Silver Jewelry

Miesto práce
OC Aupark, Avion, Eurovea, Polus, Centrál, Bory, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
december 2016
Ponúkaný plat (brutto)
3,50 - 4,00 eur/hodina (hodnotenie podla aktivity a pristupu k brigade)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Roznášanie letákov, ponuka tovaru a komunikácia s potencionálnym zákazníkom.
Možnosť dlhodobej spolupráce

Motivačné odmeny, výrazné zamestnanecké zľavy.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s aspoň 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail:
brigada@sofia.sk
Kontaktujte nás výlučne mailom.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti, aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
-predpísané oblečenie: biely top, tmavá sukňa, nohavice, pohodlné topánky: cely outfit musí pôsobiť elegantne.
-pracovať je možné v ktorýkoľvek deň od 10.12.-23.12.2016
- nie je potrebné odpracovať všetky dni, kedy brigáda trvá -práca je na cca 5 hodín denne
-poslať aktuálne FOTO, telefón, a skúsenosti s podobnými brigádami.

Sieť predajní strieborných šperkov - SOFIA Silver Jewelry.
Už 20 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj strieborných šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom značky PANDORA. V Auparku Bratislava sme otvorili prvú špecializovanú predajňu PANDORA na Slovensku.
Viac sa dočítate na www.sofia.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOFIA
Obchodná 53
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Sláviková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1080906   Dátum zverejnenia: 4.12.2016