Kuchár

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskor
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky hľadáme šikovného kuchára či kuchárku.
Hlavnou náplňou práce je samostatná príprava všetkých druhov jedál, dodržiavanie predovšetkým hygienických postupov a kontrola kvality jedál. Zodpovedá za pripravované jedlá, podieľa sa na tvorbe jedálneho lístka.

Na období: jun-júl (brigáda), potom možnost TPP

Práca v príjemnom pracovnom kolektíve nadnárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spoločné alebo komerčné stravovanie

Počet rokov praxe

2

Obsadzovaná pozícia kuchár/ka vyžaduje odbornú spôsobilosť v odbore kuchár. Vyžadujeme spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3153193  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou