Pokladník v jídelně - Bratislava (ranní směny)

GTH catering s.r.o.

Místo práce
Nobelova 34, Bratislava - Nové Mesto, Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- markování obědů a zboží z kantýny na pokladni (jednoduchý systém)

- pondělí-pátek, ranní směny (8 nebo 5 hodin denně)
- volné víkendy a svátky
Místo výkonu: nová výdejna Sodexo ve firmě ISTROCHEM (ul. Nobelova, Bratislava - predmiesti)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravování na pracovišti
- odpovídající plat
- skvělý kolektiv
- práce na trvalý pracovní poměr se smlouvu
- plný nebo zkrácený úvazek (vhodný pro důchodce, studenty, matky na RD)

Informace o náboru

Zájemci se mohou dostavit 22. júna 2017 v časech mezi 9:00-11:00 a 14:00-15:00.
Místo: restaurace Moment´to by Sodexo
Adresa: Bajkalská 28, Bratislava (budova Slovak Telekom)
Na místě se dozvíte všechny podrobnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina GTH multicatering je úspěšná, stabilní a rychle rostoucí společnost, zajišťující stravování zejména v průmyslových podnicích, administrativě,
v oblasti školního stravování, zdravotnictví a v Armádě ČR. Do kultury naší společnosti patří týmová práce, nadšení, flexibilita, vstřícnost, profesionalita a zodpovědnost.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3103665  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou