Asistent manažéra stravovacej prevádzky

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 2977/3, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie v interných systémoch spoločnosti
- Práca so systémom skladového hospodárstva- príjem, výdaj, spracovanie inventúr
- Spracovanie podkladov k mzdám pre mzdové oddelenie, vedenie zložiek zamestnancov
- Práca s pokladničným systémom blue gastro /evidencia predajných položiek, nastavenie cien do systému/
- Odvod cenín a tržby /kuriérska služba/
- Ostatné kancelárske činnosti

Miesto výkonu práce:
4 hodiny na prevádzke Matador Bratislava (ul. Bojnická)
4 hodiny na prevádzke Slovak Telekom (ul. Bajkalská)
- presun vlastným autom medzi prevádzkami zaplatíme!

- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre profesný rast
- motivujúce ohodnotenie s väzbou na výsledok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, potravinárstvo, SOU služieb

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- vynikajúce organizačné schopnosti
- asertívne vystupovanie
- časová flexibilita
- orientácia na výsledok práce
- prax v komunikácii s rôznymi typmi klientov
- výhodou je ovládanie maďarského jazyka
- platný zdravotný preukaz

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2943455  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700