Šéfkuchar / Manažér stravovacej prevádzky

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava týždenných jedálnych lístkov, príprava jedál v spolupráci s kuchárom /cca 200 jedál deň/
- objednávanie tovaru, starostlivosť o celkový chod prevádzky
- nábor nových zamestnancov v spolupráci s HR, vedenie dochádzok zamestnancov
- zodpovednosť za inventúry prevádzky, vedenie skladového hospodárstva
- príprava a zastrešenie príležitostných cateringových akcií
- komunikácia s klientom, nastavenie plánu na zlepšenie profitability prevádzky

- zázemie úspešnej medzinárodnej stravovacej spoločnosti
- priestor pre profesný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, potravinárstvo, SOU služieb

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením kolektívu
- schopnosť pracovať samostatne
- komunikatívnosť
- asertívne vystupovanie
- časová flexibilita

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2910697  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnený na osobnom pohovore