Technik objektu

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany
Termín nástupu
1.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého hlavné zodpovednosti budú:
denne vykonávať všetky preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzky ,zariadení priestorov budovy a areálu závodu.
Vykonávať drobné údržbárske práce na objekte / elektro, voda , odpad/.
Vykonávať opravy vnútorného technického vybavenia budov (oprava kľučiek, stolov stoličiek, tesnenie.....)
Podieľať sa na odstraňovaní incidentov v spolupráci s vedúcim prípadne externou údržbou, ďalej klimatizácia, kotolňa, vzduchotechniky a chladenia, teplôt v interiéri , úžitkovej vody, EPS, SHZ, studne vykurovacie vody, regulovanie teplôt podľa požiadaviek prevádzky vrátane zapínania osvetlenia, obsluha plynovej kotolne a infražiaričov.
Kontrola požiarnych uzáverov.
Kontrola vyhradených technických zariadení / brány a rýchlobrány /.
Kontrola a čistenie vzduchotechnických zariadení + klimatizačných jednotiek .
Aktívna účasť pri odstraňovaní porúch v spolupráci so servisnými technikmi dodávateľskej firmy.
Drobné opravy na budove ( výmena , opravy vodovodných batérií, spriechodnenie odtokov koncových zariadení v napojení na kanalizáciu, čistenie strešných ríms a strešných svetlíkov).

Práca je na 6 hodín denne.

Čo ponúkame?
zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
priestor pre profesný rast
motivujúce ohodnotenie a väzbou na výsledok

Ďakujeme všetkým uchádzačom. Kontaktujte nás písomnou formou, zasielaním štruktúrovaného životopisu na nižšie uvedené kontakty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- orientácia na zákazníka
- organizačné a riadiace schopnosti
- iniciatívnosť
- schopnosť zadeliť si priority
- dobré komunikačné schopnosti
- elektroúdržbár

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2780006  Dátum zverejnenia: 24.10.2016