Pomocný kuchár/ka – pizza junior so zaučením

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre ženy, absolventov aj vitálnych dôchodcov.
Pracovná doba : pondelok –piatok (víkendy, sviatky voľné), od 8:30 do 17:00
Zaučenie priamo na prevádzke.Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, pravidelnú mzdu a príjemný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax výhodou, nie však podmienkou
- schopnosť pracovať samostatne
- dodržiavanie hygienických predpisov

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2721540  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou