Office managerka

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu či kolegyňu, ktorého náplňou práce budú:

Administratívne práce:
- evidencia mobilných telefónov spoločnosti – spracovanie preberacích a odovzdávacích dokumentov,
- evidencia a archivácia zmlúv a všetkých dodatkov medzi spoločnosťou Sodexo a klientmi, komunikácia s poskytovateľmi služieb,
- evidencia majetku/vozového parku –preberacie protokoly, fyzické prevzatie a odovzdanie vozidla,
- práca s hotovosťou /pokladňa/vedenie finančnej pokladne na centrále – príjem a výdaj finančnej hotovosti, dotácie pokladne, evidencia finančných záloh, mesačná uzávierka finančnej pokladne,
- komunikácia s návštevníkmi – podávanie informácii, usmerňovanie návštev, prijímanie telefonátov,
- evidencia došlej a odoslanej pošty, denný odnos pošty na odoslanie, preberanie dennej pošty, a jej triedenie, evidencia nákladov poštových poplatkov,
- občerstvenie/stravovanie – organizácia, objednanie a zabezpečenie realizácie občerstvenia počas pracovných porád, návštev, zorganizovanie a zabezpečenie občerstvenia pre firemné akcie a oslavy /bankety, rauty, recepcie a pod./ ,
- zabezpečenie služieb – tlmočenie, flipchart, dataprojektor, taxi, letenky, zabezpečovanie kuriéra a preberanie zásielok,
- materiálové zásobovanie strediska (kancelársky, čistiaci, hygienický a iný spotrebný mat.),
- preberanie dodávok tovaru a materiálu, odsúhlasovanie dodacích listov,
- správa daňového úradu (prihlasovanie, alebo odhlasovanie pokladničných kníh),
- helpdesk – prijímanie a zabezpečovanie reklamácii a problémov v súvislosti s kancelárskymi priestormi (kúrenie, osvetlenie, okná, dvere, atd.) a oznámenie situácie správcovi, nahlásenie udalostí (požiarnici, polícia, záchrana),
- administratívna podpora marketingu alebo prevádzok vždy vopred po odsúhlasení nadriadeným,
- príprava, spolupráca, koordinácia na projektoch špecifikovaných HR a finančným oddelením,
- ďalšie operatívne úlohy zadané nadriadeným podľa pokynov.

Administratívna podpora obchodného oddelenia:
- správa Oracle CRM systému – administratíva dát, zaškoľovanie nových používateľom, účasť na poradách a školeniach v rámci medzinárodných online meetingov,
- spracovanie mesačných reportov,
- administratívne úlohy špecifikované obchodným riaditeľom,
- vyhotovovanie zápisov z porád.

Čo Vám ponúkame?
- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre profesný rast
- motivujúce ohodnotenie a väzbou na výsledok

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým záujemcom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné vlastnosti
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- časová flexibilita
- organizačné schopnosti
- ústretovosť
- vysoké pracovné nasadenie
- proaktívny prístup

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2658559  Dátum zverejnenia: 22.7.2016