Vodič/výdaj stravy

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča – výdajcu stravy (ktorý má gastronomické vzdelanie – nie je však podmienkou), alebo odborné zručnosti pri príprave a výdaji pokrmov. Požadujeme zručnosť pri servírovaní pokrmu zákazníkom, komunikáciu zo zákazníkom, ako aj vodičský preukaz.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- odborná spôsobilosť

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2560872  Dátum zverejnenia: 13.5.2016