Predavač/-ka v bufete

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

volám sa Božena a som manažérkou reštaurácie závodného stravovania v Žilinskom kraji.

Hľadáme do nášho kolektívu usmievavého/vú kolegu, ktorý/á bude pracovať v našom prevádzkovom bufete.

Potrebujeme niekoho, kto sa nebojí práce, je zodpovedný, spoľahlivý a komunikatívny.

Ponúkame ti prácu počas pracovného týždňa od 5:30, pravidelnú mzdu, príspevok na dopravu a fajn kolektív.

Ak sme ťa zaujali, zavolaj nám na nižšie uvedené telefónne číslo alebo nám pošli svoj životopis, tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou na pokladni min. 1 rok
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- výhodou platný zdravotný preukaz

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2476413  Dátum zverejnenia: 6.10.2016