Kuchár/ka

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky v Bratislave hľadáme kuchára či kuchárku.
Hlavnou náplňou práce je samostatná príprava všetkých druhov jedál, príprava jedál na grile, kontrola kvality jedál a samotný výdaj jedál.

Práca na jednozmennej prevádzke v centre mesta.

Práca v príjemnom pracovnom kolektíve nadnárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spoločné alebo komerčné stravovanie

Počet rokov praxe

2

- vyučenie v odbore kuchár vítané, nie však podmienkou
- spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- platný zdravotný preukaz podmienkou

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2196100  Dátum zverejnenia: 24.7.2015