Skladník

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s potravinami a hotovými pokrmami
- Zaisťuje plynulosť dodávok na prevádzku
- Spracúva všetku dokumentáciu týkajúcu sa obehu tovaru
- Stará sa a udržiava v čistote prepravné termoporty, expedičnú miestnosť v zmysle hygienických predpisov a dodržiava HACCP.
- Zaisťuje objednávky tovaru v spolupráci s manažérom výroby, šéfkuchárom
- Zodpovedá za sledovanie záručnej doby u jednotlivého sortimentu
- Vykonáva k poslednému dňu v mesiaci po výdaji uzávierku, fyzickú inventúru

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem.

Na pohovor budú pozvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárske vzdelanie - kuchár, čašník, SOU potr

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- schopnosť samostatne pracovať
- flexibilita
- platný zdravotný preukaz
- predošlá prax v manipulácii s potravinami podmienkou !

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2036235  Dátum zverejnenia: 4.3.2015