Šéfkuchár

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
15.03.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu prevádzku hľadáme nového člena tímu.
Úspešný kandidát na pozíciu šéfkuchár by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
Navrhovať a tvoriť jedálny lístok.
Samostatne pripravovať jedlá podľa stanovených štandardov.
Vedieť zorganizovať a riadiť prácu svojho tímu na zverenej prevádzke.
Poznať a dodržiavať hygienické predpisy.

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, potravinárstvo, SOU služieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Na obsadzovanú pozíciu sa vyžaduje prax najmenej 3 roky ako šefkuchár alebo 5 rokov ako kuchár. Ďalej, schopnosť pracovať samostatne a mať reprezentatívne vystupovanie.
Výhodou je skúsenosť s vedením ľudí.

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2032996  Dátum zverejnenia: 2.3.2015