Systémový administrátor

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
29. augusta 8 a 10, 813 63 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platného mzdového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nasadenie a správa Windows server, SQL server, BizTalk a iných MS produktov
  • správa prístupového bodu v medzinárodnom systéme elektronickej výmeny dát (EESSI)
  • správa Helpdesk prístupového bodu, riešenie problémov klientov
  • aktualizácia údajov v repozitári inštitúcií, certifikátov a iných konfiguračných údajov
  • testovanie medzinárodného systému elektronickej výmeny dát (EESSI)

  • zaškolenie v rámci adaptačného procesu
  • možnosť osobného a profesijného rastu
  • pružný pracovný čas
  • dobrý sociálny program (využívanie doškolovacích a rekreačných zariadení, bezúročné pôžičky, príspevok na stravovanie, príspevok na regeneráciu)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické myslenie, kreativita
  • analytické myslenie
  • dôslednosť, precíznosť
  • komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 2736214  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platného mzdového poriadku