IT analytik, Programátor

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
29. augusta 8 a 10, 813 63 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platného mzdového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analytik - spracovanie požiadaviek na IS, návrh dátových a funkčných modelov pre programovanie v štrukturovaných jazykoch (COBOL, COBOL CICS)
Programátor - programovanie v štrukturovaných jazykoch (COBOL, COBOL CICS) na základe analytických podkladov, návrhu dátových a funkčných modelov, prípadne operatívnych požiadaviek

  • možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
  • dobrý sociálny program (využívanie doškolovacích a rekreačných zariadení, návratné bezúročné pôžičky, príspevok na stravovanie, príspevok na regeneráciu)
  • pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, zameranie na IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytik - skúsenosti s analýzou a návrhom IS
(u absolventov predpoklady pre takýto druh práce)
Programátor - skúsenosti s programovaním v štrukturovaných jazykoch
(u absolventov predpoklady na takýto druh práce)
  • aktívny prístup a samostatnosť pri riešení úloh
  • komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • ochota preberať zodpovednosť a rešpektovanie dohodnutých termínov

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 2535827  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platného mzdového poriadku