Riaditeľ odboru kontroly a sťažností

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platného mzdového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadi a kontroluje činnosť príslušných oddelení
  • zodpovedá za ročné plány kontrol, správu o výsledkoch auditu, aplikáciu nápravných opatrení, šetrenie a objektívne vybavovanie sťažností, nastavenie interných aktov riadenia v oblasti kontroly a sťažností v súlade s platnými právnymi predpismi

  • možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
  • dobré pracovné podmienky
  • dobrý sociálny program (využívanie doškolovacích a rekreačných zariadení SP, návratné bezúročné pôžičky, príspevok na stravovanie, príspevok na regeneráciu)

Motivačný list a profesijný životopis s uvedením telefonického kontaktu zašlite e-mailom na adresu:
[email protected] alebo písomne na adresu:
Sociálna poisťovňa, ústredie, Ul. 29.augusta 8 a 10, 813 63 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • prax v oblasti kontroly, resp. auditu min. 5 rokov
  • prax v riadení
  • manažérske zručnosti v oblasti vedenia ľudí, komunikácie a motivácie
  • znalosť zákonov (zákon č. 164/2008 Z.z. o kontrole v štátnej správe v znení neskorších predpisov, zákon č. 502/2001 Z.z. o finančnej kontrole a vnútornom audite, zákon č. 9/2010 Z.z. o sťažnostiach a smernice o vybavovaní sťažností fyzických a právnických osôb a súvisiacich právnych predpisov)
  • dodržiavanie etických zásad

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 2059263  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platného mzdového poriadku