Posudkový lekár/lekárka

Sociálna poisťovňa, ústredie

Sociálna poisťovňa, pobočka Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
Ihneď, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa platného mzdového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekárska posudková činnosť

Zaškolenie v rámci odborného adaptačného procesu
Odborný rast
Dobré pracovné podmienky
Dobrý sociálny program (využívanie doškolovacích a rekreačných zariadení SP, návratné bezúročné pôžičky, príspevok na stravovanie, príspevok na regeneráciu)

Žiadosť a profesijný životopis s uvedením telefonického kontaktu zašlite e-mailom na adresu:
[email protected] alebo písomne na adresu:
Sociálna poisťovňa, pobočka Vranov nad Topľou, Rázusova 128,
093 18 Vranov nad Topľou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Lekárska prax minimálne 3 roky
Odborná spôsobilosť - špecializácia I. stupňa zo základného klinického odboru podmienkou
Odborná spôsobilosť v špecializovanom medicínskom odbore posudkové lekárstvo - vítaná, nie je podmienkou
Bezúhonnosť - výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
Spôsobilosť na právne úkony v celom rozsahu
Ovládanie štátneho jazyka

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 1823953  Dátum zverejnenia: 9.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa platného mzdového poriadku