Opatrovateľka

SOBE, a.s.

Miesto práce
Sankt Gallen, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 80 CHF/ deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladenú, samostatnú a spoľahlivú osobnosť so schopnosťou postarať sa o staršiu pani, jej psíky a domácnosť vo Švajčiarsku/Sankt Gallen. Záujemca by mal mať možnosť pracovať aj dlhší čas, nielen na krátkodobé turnusy.
Nevyhnutnosťou je minimílne opatrovateľský certifikát alebo zdravotnícke vzdelanie a schopnosť komunikácie s klientkou v anglickom jazyku. Nemčina a maďarčina sú vítané, rovnako ako opatrovateľská prax v zahraničí.
Pracovné penzum podľa dohody, niekoľko hodín denne, 3x do týždňa. V prípade záujmu o našu ponuku uveďte prosím termín možného nástupu do zamestania.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer so zamestnaneckou pracovnou zmluvou vo Švajčiarsku. Nie sme pracovná agentúra, preto Vám nebudú účtované žiadne poplatky. Hľadáme zamestnancov len pre naše dcérske spoločnosti. Adresa zamestnávateľa je Seniorenzuhause, Löwenstrasse 20, CH-8001 Zürich, Švajčiarsko

V prípade seriózneho záujmu o prácu žiadame o zaslanie životopisu s fotografiou E- mailom výlučne cez portál profesia.sk.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len vyhovujúcim kandidátom.
Pohovory sa uskutočnia v Bratislave

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Seniorenzuhause je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vo Švajčiarsku zaoberajúca sa opatrovaním starších ľudí. V prípade záujmu o viac informácií navštívte tiež www.seniorenzuhause.ch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

• priateľské vystupovanie
• poriadkumilovnosť
• zodpovednosť
• flexibilita
• láska k zvieratám

Spoločnosť je členom skupiny medzinárodného koncernu so sídlom v Lichtenštajne. Sobe, a.s. sa zaoberá vývojom informačných technológií. Životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku zasielajte výlučne cez www.profesia.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1167502  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 80 CHF/ deň