Vodič kamiónu na vnútroštátnu prepravu alebo MKD

SO-TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
SK - 900 netto + odmeny / 1100 živnosť - MKD od 1200-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz a zvoz tovaru v regióne Bratislavského kraja, linkové vnútroštátne prepravy alebo medzinárodná preprava tovaru kamiónom, prevažne Slovensko-Taliansko a späť ( podľa dohody a zaradenia vodiča ) starostlivosť o vozidlo, drobná údržba

stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, výhodné platové podmienky, korektný prístup

Hľadáme spoľahlivých vodičov na rozvoz resp. linky po Slovensku kamiónom, práca od pondelka do piatka. Taktiež hľadáme vodičov na MKD - otočky Slovensko - Taliansko a späť, výhodou sú prevažne voľné víkendy. Pre záujemcov z väčších vzdialeností vieme zabezpečiť bezplatné ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, orientačné schopnosti, trestná bezúhonnosť, karta vodiča, kvalifikačná karta, zdravotná prehliadka, psychotesty,

spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1996, zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou prepavou a špedíciou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Fučíkova, 698
92521 Sládkovičovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Ostrožanská
Tel.: 0903407470
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729657   Dátum zverejnenia: 19.9.2016