Robotik - elektronik

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Snop Automotive Malacky, a. s., Továrenská, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacFinálne mzdové ohodnotenie bude závisieť na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinná firma a koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti automobilového priemyslu. Už tento rok spustíme nové produkčné linky a preto potrebujeme práve teba! Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné, preto sústredíme tých správnych ľudí, v správnom čase, na správnom mieste. Staňte sa súčasťou nášho tímu!
Ak ťa zaujíma robotika, tak nám neváhaj poslať svoj životopis.

K hlavným úlohám elektronika na zvarovni bude patriť najmä:

- zabezpečenie spoľahlivého chodu zverených automatizovaných výrobných liniek
- zodpovednosť za nepretržitý chod strojov, zariadení a technológií autom. výrobných liniek
- operatívna údržba: diagnostika a odstraňovanie porúch technológií autom. výrobných liniek s dôrazom na minimalizovanie prestojov
- vykonávanie predpísanej preventívnej údržby
- vykonávanie pridelených úloh pri oprave, pravidelnej, ako aj preventívnej údržbe
- vykonávanie opráv a prác na elektrickej sústave do 1000V trieda objektu A
- starostlivosť o zverené technológie
- optimalizácia výrobných zariadení
- spolupráca pri inštalácii nových zariadení so všetkými oddeleniami výroby

- sme stabilná a prosperujúca spoločnosť
- po splnení kritérií ti vyplatíme mesačný výkonnostný bonus do výšky 80 €/mesiac
- 13. plat (podľa podmienok v kolektívnej zmluve)
- energetická kompenzácia v sume 30 €/mesiac
- po skúšobnej dobe ti prispejeme na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
- stravujeme sa vo vlastnej jedálni
- prispejeme ti 10 € mesačne na benefit kartu
- máš možnosť sa naďalej vzdelávať a rozvíjať v rámci ponuky interného, ako aj externého vzdelávania
- k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa, pri svadbe, športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke ttps://jobs.snopautomotive.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

- §22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009
- práca s technickou dokumentáciou -čítanie výkresov, e-plány, schémy a pod.
- skúsenosti s údržbou
- skúsenosti s automatickými výrobnými procesmi
- technické znalosti z oblasti elektriky, elektroniky, robotiky, mechaniky, pneumatiky a hydrauliky
- skúsenosti so Simatic S7 a TIAportal výhodou
- skúsenosti s robotmi KUKA, ABB, Motoman Yaskava veľkou výhodou
- ochota učiť sa nové veci a neustále sa vzdelávať
- zodpovedný prístup k práci a k bezpečnosti
- samostatnosť, kreativita, aktívny a tímový prístup k práci

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Mešťan Chovancová
Tel.: +421915992300
E-mail: poslať životopis
ID: 4713341  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac