Kontrolór kvality

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Snop Automotive Malacky, a. s., Továrenská, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacToto sú minimálne mzdové podmienky, ktoré sme zo zákona povinní uverejniť. Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva kontrolu dodržiavania kontrolných a technologických postupov (ďalej len KN, TLG);
  • vykonáva kontrolu úplnosti záznamov kvality, ktoré majú v povinnostiach zoraďovači a výrobní pracovníci;
  • vykonáva kontrolu vyrábanej produkcie v rozsahu predpísanom pre zoraďovača a výrobného pracovníka predpísanými meradlami a kontrolnými prostriedkami;
  • zaznamenáva výsledky kontroly do príslušného formulára/systému;
  • preventívne upozorňuje na možnosti vzniku chýb v priebehu výroby;
  • pri zistených nezhodách na výrobkoch, ktoré boli zistené/odhalené pri kontrolnej činnosti zoraďovača alebo výrobného pracovníka, zaznamená túto skutočnosť do predpísaného tlačiva a oznámi ju supervízorovi na príslušnej zmene a zabezpečí jeho podpis;
  • spolupracuje s príslušnými odbornými útvarmi pri zabezpečovaní požiadaviek zákazníkov na kvalitu v jednotlivých etapách cyklu výrobku;
  • v prípade reklamácie venuje zvýšenú pozornosť reklamovaným dielcom na predmet reklamovanej závady a snaží sa zamedziť jej opakovaniu;
  • vykonáva námatkovú kontrolu komponentov pred a na expedícii so zameraním sa na najčastejší výskyt výrobných chýb;
  • rieši nezhodné výrobky a zabezpečuje ich izolovanie do izolátora na nezhodné diely".

- sme stabilná a prosperujúca spoločnosť
- po splnení kritérií ti vyplatíme mesačný výkonnostný bonus do výšky 80 €/mesiac
- 13. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
- z dôvodu inflácie ti vyplatíme eneregetickú kompenzáciu v sume 30 €/mesačne
- po skúšobnej dobe ti prispejeme na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
- stravujeme sa vo vlastnej jedálni za 0,86 €
- prispejeme ti 10 € mesačne na benefit kartu
- máš možnosť sa naďalej vzdelávať a rozvíjať v rámci ponuky interného, ako aj externého vzdelávania
- k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa, pri svadbe, športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke ttps://jobs.snopautomotive.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske/kvalita

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Skúsenosti s kontrolou kvality
  • Znalosť meracích prístrojov
  • Presnosť a dôslednosť
  • Samostatnosť a schopnosť práce v tíme
  • Čítanie technickej dokumentácie
  • Komunikačné schopnosti

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Naša spoločnosť vyrába oceľové, hliníkové a plechové výlisky pre automobilový priemysel.

Staň sa súčasťou nášho kolektívu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Lennerová
Tel.: +421907845430
E-mail: poslať životopis
ID: 4419891  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac