Можливість для людей з України

Elektroinžinier, projektant

SNEF Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a riadenie projektovej dokumentácie
- analýza riešených problémov, posudzovanie komplexných technológií z hľadiska návrhu ich elektrovybavenia, riadiacich automatov, snímania a regulácie procesných veličín...
- v spolupráci so špecialistami návrh a tvorba hardwaru riadiacich automatov (PLC) a pohonných systémov, ich prepojenia s riadeným procesom alebo strojom
- spolupráca na výrobe a oživovaní takto vytvorených systémov ako v priestoroch firmy tak i u zákazníkov

Práca v stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mail: [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

EPLAN - Expert
SEE Electrical - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- projektovanie na PC, znalosť prostredia EPLAN, XELEC, AUTOCAD vítaná
- MS OFFICE
- odborná spôsobilosť Elektrotechnik špecialista na projektovanie a konštruovanie vyhradeného technického zariadenia elektrického vítaná
- schopnosť samostatného rozhodovania, analyzovanie a riešenie problémov, schopnosť komunikácie a spolupráce v tíme, ochota pracovať v priemyselnom prostredí, ochota cestovať do zahraničia, iniciatívny prístup k práci
- znalosť francúzskeho jazyka výhodou

iQanto - Groupe SNEF - je globálnym lídrom v oblasti špeciálnych strojov a robotických riešení a náš závod v Trnave zohráva kľúčovú úlohu pri poskytovaní inovatívnych automatizačných riešení.
Špecializujeme sa na robotiku a automatizáciu priemyselných zariadení a procesov. Navrhujeme a realizujeme pružné, prispôsobivé a inteligentné technické riešenia.
Našou spoločnou víziou a poslaním je prispievať k technologickým inováciám v oblasti budovania „továrne budúcnosti“ a „priemyslu zajtrajška“.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2121288  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac