Projektový controller / projektový ekonóm (Ref. č.: controller BA)

SMS a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
900-1200 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hlavnou náplňou Tvojej práce bude :
• kontrola nákladového a výnosového rozpočtu stavby/projektu
• kontrola a odsúhlasovanie došlých faktúr
• kontrola čerpania nákladov, porovnanie plánu a skutočnosti
• príprava podkladov na odbytovú fakturáciu
• spolupráca na mesačnej a ročnej závierke
• zostavovanie mesačných reportov a analyzovanie rozdielov

služobné auto aj na súkromné účely
sociálny program spoločnosti
SL plne hradené zamestnávateľom
príspevok zamestnávateľa na DDS
zabezpečenie odborného vzdelávania a jazykových kurzov
home office 5 dní
firemné akcie spoločnosti VINCI
podpora a kompletné zaškolenie na prácu so zavedeným systémom

Profesný životopis prosím posielajte na adresu : job@stavbymostov.sk

Všetci uchádzači dostanú spätnú väzbu o zaevidovaní ich žiadosti.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie ekonomické, stavebné, ekonomické, stavebné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita a ochota cestovať v rámci stavebných projektov realizovaných spoločnosťou v rámci západného Slovenska , 2-3 x do týždňa
- aktívny vodič
- samostatnosť a schopnosť spolupracovať v projektovom tíme
- zameranie na cieľ a ochota učiť sa
- analytické myslenie

Spoločnosť SMS a.s. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť vtedajšej spoločnosti Stavby mostu Praha (teraz SMP CZ, a.s.). Spoľahlivosť a kvalita vykonávaných prác zabezpečila spoločnosti postupný nárast a v súčasnosti patrí na Slovensku k významným stavebným spoločnostiam realizujúcim inžinierske, vodohospodárske aj pozemné stavby. Najväčšou príležitosťou pre spoločnosť bola výstavba 24 mostných objektov a 15 protihlukových stien na PPP projekte R1 Nitra -Tekovské Nemce a Banská Bystrica-Severný obchvat.
Spoločnosť SMS a.s. je súčasťou celosvetovej Skupiny VINCI, svetového lídra v oblasti koncesií a stavebníctva, ktorá zamestnáva 190 tisíc spolupracovníkov v stovke krajín sveta. Víziou spoločnosti nie sú len ekonomické výsledky, ale aj globálny úspech zaväzujúci k enviromentálnej, sociálnej a spoločenskej výkonnosti.
www.stavbymostov.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SMS a.s.
Partizánska cesta 91
974 01 Banská Bystrica
ID: 686566   Dátum zverejnenia: 22.3.2017