Technický prípravár stavieb (Ref. č.: pripravár )

SMS a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje projektovú prípravu zákaziek realizovaných spoločnosťou
• spolupracuje s projektantom pri vypracovávaní projektovej dokumentácie a odsúhlasuje ju
• spolupracuje s obchodným oddelením a oddelením nákupu pri vypracovávaní ponuky
• sústreďuje informácie o technológiách, materiáloch a dodávateľoch, ktoré následne uplatňuje pri technických riešeniach a návrhoch
• spolupracuje na vypracovaní technologických postupov potrebných k realizácii stavby
• spolupracuje pri projektovaní skruží
• spolupracuje pri tvorbe kontrolno-skúšobného plánu stavby
• spolupracuje s orgánmi štátnej správy, políciou a inými inštitúciami

sociálny program spoločnosti
SL plne hradené zamestnávateľom
príspevok zamestnávateľa na DDS
zabezpečenie odborného vzdelávania a jazykových kurzov
firemné akcie spoločnosti VINCI

Profesný životopis s označením "prípravár stavieb" prosím posielajte na adresu : job@stavbymostov.sk

Všetci uchádzači dostanú spätnú väzbu o zaevidovaní ich žiadosti, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie KDS, stavebné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- flexibilita a ochota cestovať v rámci stavebných projektov realizovaných spoločnosťou
- samostatnosť a schopnosť spolupracovať v tíme
- zameranie na cieľ a ochota učiť sa
- nutná prax na obdobnej pozícii so zameraním na dopravné stavby

Spoločnosť SMS a.s. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť vtedajšej spoločnosti Stavby mostu Praha (teraz SMP CZ, a.s.). Spoľahlivosť a kvalita vykonávaných prác zabezpečila spoločnosti postupný nárast a v súčasnosti patrí na Slovensku k významným stavebným spoločnostiam realizujúcim inžinierske, vodohospodárske aj pozemné stavby. Najväčšou príležitosťou pre spoločnosť bola výstavba 24 mostných objektov a 15 protihlukových stien na PPP projekte R1 Nitra -Tekovské Nemce a Banská Bystrica-Severný obchvat.
Spoločnosť SMS a.s. je súčasťou celosvetovej Skupiny VINCI, svetového lídra v oblasti koncesií a stavebníctva, ktorá zamestnáva 190 tisíc spolupracovníkov v stovke krajín sveta. Víziou spoločnosti nie sú len ekonomické výsledky, ale aj globálny úspech zaväzujúci k enviromentálnej, sociálnej a spoločenskej výkonnosti.
www.stavbymostov.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SMS a.s.
Partizánska cesta 91
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Hužová
Tel.: 0915244044
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 686566   Dátum zverejnenia: 24.11.2016