Administratívny pracovník, pomocný účtovník

SMS a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
300,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na krátkodobú výpomoc (3 mesiace), hľadáme kolegu na účtovné oddelenie, ktorého náplňou práce bude najmä:
Kontrola a zapisovanie faktúr
Zakladanie dokumentov
Kontrola a úpravy salda
Skenovanie a pripájanie dokumentov do informačného systému
Vrátenie nesprávnych faktúr
Zaznamenanie došlej pošty
Pomocné kontrolné a evidenčné práce pri preklápaní systému
Ostatné formálne kontroly podľa požiadaviek

flexibilný pracovný čas, 20 hodín/týždeň
zaškolenie, vzdelávanie, získanie skúseností a zručností

V prípade Vášho záujmu a splnenia požiadaviek pre danú pozíciu, pošlite prosím profesný životopis na našu adresu.
Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len tých, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v kolektíve
- flexibilita
- proaktívny prístup
- záujem učiť sa

Spoločnosť SMS a.s. bola založená v roku 1997 ako dcérska spoločnosť vtedajšej spoločnosti Stavby mostu Praha (teraz SMP CZ, a.s.). Spoľahlivosť a kvalita vykonávaných prác zabezpečila spoločnosti postupný nárast a v súčasnosti patrí na Slovensku k významným stavebným spoločnostiam realizujúcim inžinierske, vodohospodárske aj pozemné stavby. Najväčšou príležitosťou pre spoločnosť bola výstavba 24 mostných objektov a 15 protihlukových stien na PPP projekte R1 Nitra -Tekovské Nemce a Banská Bystrica-Severný obchvat.
Spoločnosť SMS a.s. je súčasťou celosvetovej Skupiny VINCI, svetového lídra v oblasti koncesií a stavebníctva, ktorá zamestnáva 190 tisíc spolupracovníkov v stovke krajín sveta. Víziou spoločnosti nie sú len ekonomické výsledky, ale aj globálny úspech zaväzujúci k enviromentálnej, sociálnej a spoločenskej výkonnosti.
www.stavbymostov.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SMS a.s.
Partizánska cesta 91
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 194445   Dátum zverejnenia: 28.11.2016