Pedagogický zamestnanec

SMŠ - Mamajáčik

Miesto práce
Škultétyho 12, Prešov, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priama práca s deťmi
- evidencia detí, vedenie pedagogickej agendy
- organizovanie kultúrno-spoločenských podujatí s deťmi a rodičmi
- tvorba nových projektov
- estetická úprava interiéru

- stravovanie je zabezpečené priamo v MŠ
- moderné pracovné prostredie
- príjemná pracovná atmosféra v tvorivom tíme
- nízky počet detí na učiteľku (max. 12)

Záujemca o pracovnú pozíciu pošle na príslušnú e-mailovú adresu životopis a motivačný list, v ktorom okrem iného uvedie svoje predchádzajúce skúsenosti, úspechy v práci s deťmi a zároveň predloží vlastné podnety a návrhy ako dokáže kvalitatívne prispieť k výchovno-vzdelávacej práci v MŠ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie v príslušnom odbore - predškolská výchova
- znalosť AJ - doložiť doklad o stupni jazykových zručností
- tvorivý a zodpovedný prístup k práci, tvorba nových projektov
- kladný citový vzťah k deťom
- uplatňovanie nových nadštandardných edukačných metód
- vysoká úroveň komunikačných schopností
- praktické skúsenosti v oblasti predškolskej výchovy
- organizačné a manažérske schopnosti
- kultivované vystupovanie a estetické cítenie
- osobnostné predpoklady (spolupráca, empatia, lojálnosť, flexibilita,...)
- kladné referencie
- bezúhonnosť

Moderná súkromná MŠ v blízkosti centra mesta Prešov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1990631  Dátum zverejnenia: 23.1.2015